Selena Gomez - aneb vše o ní.

22. březen 2014 | 10.53 |

Ahoj!

Budu psát o celebritách a první z nich je Selena Gomez.

Selena Gomez 

Narodila se ve městě Grand Prairie ve státě Texas, bývalé divadelní herečce Amandě "Mandy" Teefeyové (rozené Cornettové) a Richardovi Joelovi Gomezovi. Její otec je mexického původu a její matka má italské kořeny. Její rodiče se rozvedli, když jí bylo pět let, Gomez má sestru jménem Gracie. V roce 2006 se její matka vdala za Briana Teefeyho. Byla pojmenována po texasko-mexické zpěvačce Seleně, která zemřela tři roky poté, co se Gomez narodila. V rozhovoru s časopisem People v roce 2009, uvedla, že její zájem o herectví se začal projevovat v době, kdy sledovala svoji matku při zkouškách a hraní v divadle.

V roce 2010, při natáčení filmu Monte Carlo, úspěšně odmaturovala.

1999 - 2008: Začátek její kariéry

Svoji hereckou kariéru zahájila v sedmi letech, kdy si zahrála malou Giannu v seriálu Barney a jeho přátelé. Později dostala malou roli ve filmu Spy Kids-3-D: Game over a v TV filmu Walker, Texas Ranger: Falešné obvinění a hlavní roli v seriálu Brain Zapped.

Gomez ve studiu seriálu Kouzelníci z Waverly v roce 2007

V roce 2004 byla objevena na hromadném castingu v USA televizí Disney Channel. Získala role ve dvou pilotních snímcích, které byly spin-offy pro dva již vysílané Disney seriály. První z nich se jmenoval What's Stevie Thinking?, což byl spin-off seriálu Lizzie McGuire, zde hrála Stevie Sanchez, Mirandinu malou sestřičku. Druhým snímkem byl Arwin!, spin-off seriálu Sladký život Zacka a Codyho, kde ztvárnila Alexu. Ani jeden ze seriálů však nebyl přijat a zůstalo pouze u pilotních snímků. Později se objevila jako hostující hvězda v seriálu Sladký život Zacka a Codyho a měla hostující vystoupení – které se později změnilo na opakující se roli – v seriálu Hannah Montana, od druhé až do třetí série.

Zpět na hlavní stranu blogu

 

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 2 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Související články

žádné články nebyly nenalezeny

Komentáře

RE: Selena Gomez - aneb vše o ní. mary 22. 03. 2014 - 11:02
RE: Selena Gomez - aneb vše o ní. hanienes 22. 03. 2014 - 12:01